RELPOL Przekaźnik półprzewodnikowy jednofazowy 40A, nap.obiążenia 600 VAC, sterowanie AC 90…280 V RSR52-60A40 2615944
RELPOL Przekaźnik półprzewodnikowy jednofazowy 40A, nap.obiążenia 600 VAC, sterowanie AC 90…280 V RSR52-60A40 2615944 (2615944)
Do ulubionych
Parametry techniczne: RELPOL Przekaźnik półprzewodnikowy jednofazowy 40A, nap.obiążenia 600 VAC, sterowanie AC 90…280 V RSR52-60A40 2615944
Parametr Wartość
Liczba faz 1
Rodzaj napięcia sterowania AC
Zakres napięcia pracy 90 - 280 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 90 - 90 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 90 - 90 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 0 - 0 V
Znamionowy prąd obciążenia dla AC-1 40 A
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Przekaźnik półprzewodnikowy jednofazowy 40A, nap.obiążenia 600 VAC, sterowanie AC 90…280 V RSR52-60A40 2615944