Polecane
Cena: |
92,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
92,67 |
zł netto |
Cena: |
113,99 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
113,98 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: RELPOL Przekaźnik impulsowy-bistabilny 1Z, prąd udarowy 120A (20ms), 24 VAC/DC RPB-1ZI-U24 864387
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Częstotliwość napięcia sterowania 1 | 50 - 60 Hz |
| Funkcja | Przełącznik mechaniczny |
| Głębokość wbudowania | 64.6 mm |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Napięcie sterowania 1 | 24 - 24 V |
| Rodzaj napięcia sterowania 1 | AC/DC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC/DC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Zakres napięcia zasilającego | 24 - 24 V |
| Znamionowy prąd załączania | 16 A |
Pliki do pobrania
CE_Przekaźniki bistabilne_RPB -
m/download/23275779/ce-przekazniki-bistabilne-rpb.pdf [742.89 kB]
RPB-1P-... -
m/download/23275780/rpb-1p.pdf [1.07 MB]
e_RPB-1ZI-... -
m/download/23275781/e-rpb-1zi.pdf [1.11 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Przekaźnik impulsowy-bistabilny 1Z, prąd udarowy 120A (20ms), 24 VAC/DC RPB-1ZI-U24 864387
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135