Polecane
Cena: |
57,39 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
57,39 |
zł netto |
Cena: |
70,59 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
70,59 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: RELPOL Przekaźnik instalacyjny 2P, 12 VDC RPI-2P-D12 863361
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Częstotliwość napięcia sterowania 1 | 48 - 63 Hz |
| Funkcja | Mechaniczny |
| Głębokość wbudowania | 64.6 mm |
| Liczba styków przełącznych | 2 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Napięcie sterowania 1 | 12 - 12 V |
| Prąd znamionowy | 8 A |
| Rodzaj napięcia sterowania 1 | DC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Zakres napięcia zasilającego | 10.2 - 13.2 V |
Pliki do pobrania
CE_Przekaźniki instalacyjne_RPI -
m/download/23275668/ce-przekazniki-instalacyjne-rpi.pdf [563.13 kB]
RPI-.P-... -
m/download/23275669/rpi-p.pdf [1.03 MB]
e_RPI-.P-... -
m/download/23275670/e-rpi-p.pdf [1,014.58 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Przekaźnik instalacyjny 2P, 12 VDC RPI-2P-D12 863361
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135