Polecane
Cena: |
175,81 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
175,81 |
zł netto |
Cena: |
216,25 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
216,25 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ROZDZIELNICA STACJONARNA Z TWORZYWA TYP „ MIKOLAJKI” 4M Wejście M20 - wyjście 16/5 GS bez zabezpieczeń 9013115W PCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba gniazd w standardzie duńskim (z bolcem uziemiającym, typ K) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (typ F) | 1 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym CEE 7/3 (typ F) | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Głębokość | 114 mm |
| Gniazdo wtykowe CEE 125A | Brak |
| Gniazdo wtykowe CEE 16A | 1x16A 5p 400V |
| Gniazdo wtykowe CEE 32A | Brak |
| Gniazdo wtykowe CEE 63A | Brak |
| Kolor | Szary |
| Liczba gniazd typu 13 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 15 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 23 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 25 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd wtykowych typu duńskiego (bolec uziemiający) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (SCHUKO) | 1 |
| Liczba wyłączników nadprądowych | 0 |
| Model wojskowy | nie |
| Rodzaj obsługi | Montaż ścienny |
| Rodzaj zabezpieczenia | Brak |
| Szerokość | 204 mm |
| Wyłącznik różnicowoprądowy | Brak |
| Wysokość | 255 mm |
| Zasilanie / możliwość podłączenia | Inne |
Pliki do pobrania
9013115W -
m/download/22383484/9013115w.pdf [197.66 kB]
9013115W -
m/download/22383485/9013115w.pdf [198.01 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
Produkty z tej samej kategorii co ROZDZIELNICA STACJONARNA Z TWORZYWA TYP „ MIKOLAJKI” 4M Wejście M20 - wyjście 16/5 GS bez zabezpieczeń 9013115W PCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135