Polecane
Cena: |
4875,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4 875,72 |
zł netto |
Cena: |
5997,14 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5 997,14 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: XL3 800 Rozdzielnica Metalowa 1550X910 020408 LEGRAND
XL³ 800 rozdzielnice z cokołem, przedziały kablowe, drzwi- Obudowy metalowe- Możliwość montowania aparatów o In do 800 A- Odporność na żar do temp. 750 °C/ 5s, zgodnie z normą IEC 60695-2-1- Przeznaczone do montażu w budynkach użyteczności publicznej- Pojemność 24 i 36 modułów w rzędzie. Kolor rozdzielnicy RAL 7035, cokół RAL 7004- Dostarczane z profilami montażowymi zamocowanymi na tylnej ścianie, z płytą przepustów kablowychz możliwością docinania oraz akcesoriami do łączenia (w pionie i poziomie) rozdzielnic w zestawy- IP 43 - IK 08 z uszczelką oraz drzwiami- IP 40 - IK 08 z drzwiami- IP 30 - IK 07 bez drzwiRozdzielnice z cokołem o wysokości 100mmSzerokość 910 mm- Możliwość dołączenia przedziału kablowego.- 24 lub 36 moduły w rzędzie( po zastosowaniu wewnętrzengo przedziału kablowego)- wysokość: 1550 mm- Wysokość użyteczna: 1400 mm- Szerokość całkowita: 910 mm- Szerokość użyteczna: 850 mm- głębokość: 230 mm
Parametry techniczne: XL3 800 Rozdzielnica Metalowa 1550X910 020408 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP43 |
| Numer RAL | 7035 |
| Z płytą montażową | nie |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Dach skośny | nie |
| Do montażu na zewnątrz | nie |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość | 230 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba drzwi | 1 |
| Liczba zamków | 1 |
| Materiał | Stal |
| Montaż słupowy | nie |
| Montaż wnękowy | nie |
| Płyta montażowa z regulowaną głębokością | nie |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Szerokość | 910 mm |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 1550 mm |
| Z drzwiami przeszklonymi | tak |
| Z drzwiami tylnymi | nie |
| Z drzwiami z wentylacją | nie |
Pliki do pobrania
F00252EN-01 -
m/download/22632077/f00252en-01.pdf [499.28 kB]
E6945E-04 -
m/download/22632076/e6945e-04.pdf [2.63 MB]
EXB22010_Flipbook_EN_(03_2022) -
m/download/22632078/exb22010-flipbook-en-03-2022.pdf [6.26 MB]
LGAOXJZXFK -
m/download/22632080/lgaoxjzxfk.pdf [540.26 kB]
LGGGHSNTFX -
m/download/22632081/lggghsntfx.pdf [567.92 kB]
LGMHCKVORT -
m/download/22632082/lgmhckvort.pdf [575.56 kB]
LGTWGHAIGJ -
m/download/22632083/lgtwghaigj.pdf [565.26 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co XL3 800 Rozdzielnica Metalowa 1550X910 020408 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135