Polecane
Cena: |
7,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,50 |
zł netto |
Cena: |
9,23 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,23 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: LED ŚWIECOWA E-14 230V 5W COG WW RETROSHINE WOJ+14458 Spectrum Led
- wysoka skuteczność świetlna 100 lm/W
- szeroki kąt świecenia 270 °
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 5 W |
| Prąd | 40 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Zużycie energii | 5 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Strumień świetlny | 500 lm |
| Skuteczność świetlna | 100 lm/W |
| Temperatura barwowa | 2400 K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kąt rozsyłu światła | 270 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Trzonek | E14 |
| Wymiary (A x B x C) | o35x100 [mm] |
| Waga | 0.013 kg |
| Zastosowanie | INT |
| Gwarancja | 2 lata |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18656930/karta-katalogowa-en.pdf [913.98 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/18656931/karta-katalogowa-de.pdf [915.01 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18656932/karta-katalogowa-pl.pdf [912.88 kB]
Karta katalogowa en -
m/download/16723763/karta-katalogowa-en.pdf [914.08 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/16723764/karta-katalogowa-de.pdf [914.97 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/16723765/karta-katalogowa-pl.pdf [912.82 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135