Canalis KN kaseta odpływowa bezpiecznik DIN E18 3L+N+PE z izolatorem 50A KNB50SN4 SCHNEIDER
Canalis KN kaseta odpływowa bezpiecznik DIN E18 3L+N+PE z izolatorem 50A KNB50SN4 SCHNEIDER (KNB50SN4)
Do ulubionych
Opis produktu: Canalis KN kaseta odpływowa bezpiecznik DIN E18 3L+N+PE z izolatorem 50A KNB50SN4 SCHNEIDER
Canalis, kaseta odpływowa dla bezpiecz. DIN, Néozed E18, 50A z izolatorem. rodzina produktów: Canalis - nazwa produktu: KN - sposób montażu: wymienny - polaryzacja jednostki odpływowej: 3L+N+PE, 3L+PE. Zalety: - System modułowy i gotowy na rozbudowę, Szyb
Parametry techniczne: Canalis KN kaseta odpływowa bezpiecznik DIN E18 3L+N+PE z izolatorem 50A KNB50SN4 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Liczba gniazd CEE (IEC 60309) 0
Prąd znamionowy dla AC 50 Hz 50 A
Stopień ochrony (IP) IP55
Numer RAL 9001
Długość 344 mm
Liczba przewodów (bez uziemienia) 4
Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz 230 - 500 V
Rodzaj odpływu Wejście kablowe
Rodzaj zabezpieczenia Brak
Szerokość 101 mm
Wybór fazy nie
Wysokość 165 mm
Z blokadą nie
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Canalis KN kaseta odpływowa bezpiecznik DIN E18 3L+N+PE z izolatorem 50A KNB50SN4 SCHNEIDER