Canalis KN kaseta odpływowa bezpiecznik NF 14x51mm 3L+N+PE 50A KNB50SF4 SCHNEIDER
Canalis KN kaseta odpływowa bezpiecznik NF 14x51mm 3L+N+PE 50A KNB50SF4 SCHNEIDER (KNB50SF4)
Do ulubionych
Opis produktu: Canalis KN kaseta odpływowa bezpiecznik NF 14x51mm 3L+N+PE 50A KNB50SF4 SCHNEIDER
Canalis, kaseta odpływowa dla bezpiecz. NF, 14x51, 50A z izolatorem. rodzina produktów: Canalis - nazwa produktu: KN - typ bezpiecznika: cylindryczny - aM - 0...50 A - 14 x 51 mm - zgodny z NF, cylindryczny - gG - 0...50 A - 14 x 51 mm - zgodny z NF - spo
Parametry techniczne: Canalis KN kaseta odpływowa bezpiecznik NF 14x51mm 3L+N+PE 50A KNB50SF4 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Liczba gniazd CEE (IEC 60309) 0
Prąd znamionowy dla AC 50 Hz 50 A
Stopień ochrony (IP) IP55
Numer RAL 9001
Długość 344 mm
Liczba przewodów (bez uziemienia) 4
Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz 230 - 500 V
Rodzaj gniazda Inne
Rodzaj odpływu Wejście kablowe
Rodzaj zabezpieczenia Brak
Szerokość 101 mm
Wybór fazy nie
Wysokość 165 mm
Z blokadą nie
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Canalis KN kaseta odpływowa bezpiecznik NF 14x51mm 3L+N+PE 50A KNB50SF4 SCHNEIDER