Polecane
Cena: |
450,14 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
450,14 |
zł netto |
Cena: |
553,67 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
553,67 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Canalis KN kaseta odpływowa bezpiecznik NF 14x51mm 3L+N+PE 50A KNB50SF4 SCHNEIDER
Canalis, kaseta odpływowa dla bezpiecz. NF, 14x51, 50A z izolatorem. rodzina produktów: Canalis - nazwa produktu: KN - typ bezpiecznika: cylindryczny - aM - 0...50 A - 14 x 51 mm - zgodny z NF, cylindryczny - gG - 0...50 A - 14 x 51 mm - zgodny z NF - spo
Parametry techniczne: Canalis KN kaseta odpływowa bezpiecznik NF 14x51mm 3L+N+PE 50A KNB50SF4 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba gniazd CEE (IEC 60309) | 0 |
| Prąd znamionowy dla AC 50 Hz | 50 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Numer RAL | 9001 |
| Długość | 344 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba biegunów | 4 |
| Liczba gniazd CEE | 0 |
| Liczba gniazd NEMA | 0 |
| Liczba innych gniazd | 0 |
| Liczba przewodów (bez uziemienia) | 4 |
| Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz | 230 - 500 V |
| Rodzaj gniazda | Inne |
| Rodzaj odpływu | Wejście kablowe |
| Rodzaj zabezpieczenia | Brak |
| Szerokość | 101 mm |
| Wybór fazy | nie |
| Wysokość | 165 mm |
| Z blokadą | nie |
Pliki do pobrania
KNB50SF4_document -
m/download/17925904/knb50sf4-document.pdf [70.30 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22000271/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Canalis KN kaseta odpływowa bezpiecznik NF 14x51mm 3L+N+PE 50A KNB50SF4 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135