Polecane
Cena: |
843,99 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
843,99 |
zł netto |
Cena: |
1038,11 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 038,11 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Canalis KN kaseta odpływowa 2 gniazda DIN 3L+N+PE 8 modułów 18mm 32A KNB32CP15D SCHNEIDER
Canalis, kaseta odpływowa, 32A, 1 zwykły DIN i 1 gniazdo przemysłowe IEC. rodzina produktów: Canalis - nazwa produktu: KN - kompatybilność produktu: urządzenie modułowe - polaryzacja jednostki odpływowej: 3L+N+PE - osprzęt dostarczany: płyta zaślepiająca.
Parametry techniczne: Canalis KN kaseta odpływowa 2 gniazda DIN 3L+N+PE 8 modułów 18mm 32A KNB32CP15D SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba gniazd CEE (IEC 60309) | 0 |
| Prąd znamionowy dla AC 50 Hz | 32 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Numer RAL | 9001 |
| Długość | 434 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba biegunów | 4 |
| Liczba gniazd CEE | 0 |
| Liczba gniazd NEMA | 0 |
| Liczba innych gniazd | 1 |
| Liczba przewodów (bez uziemienia) | 4 |
| Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz | 230 - 500 V |
| Rodzaj gniazda | Gniazdo wtykowe ze stykiem ochronnym 16 A i gniazdo wtykowe CEE 5-biegunowe 16 A |
| Rodzaj odpływu | Gniazdo |
| Rodzaj zabezpieczenia | Brak |
| Szerokość | 141 mm |
| Wybór fazy | nie |
| Wysokość | 165 mm |
| Z blokadą | nie |
Pliki do pobrania
KNB32CP15D_document -
m/download/17925914/knb32cp15d-document.pdf [74.53 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22000268/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Canalis KN kaseta odpływowa 2 gniazda DIN 3L+N+PE 8 modułów 18mm 32A KNB32CP15D SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135