Polecane
Cena: |
445,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
445,67 |
zł netto |
Cena: |
548,17 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
548,17 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Canalis KN kaseta odpływowa bezpiecznik NF 8,5x31,5mm 1L+N+PE 16A KNB16CF2 SCHNEIDER
Canalis — kaseta odpływowa dla bezpiecznika NF — 8,5x31,5mm — 16A — L+N+PE. rodzina produktów: Canalis - nazwa produktu: KN - typ bezpiecznika: cylindryczny - aM - 0...16 A - 8,5 x 31,5 mm - zgodny z NF, cylindryczny - gG - 0...16 A - 8,5 x 31,5 mm - zgod
Parametry techniczne: Canalis KN kaseta odpływowa bezpiecznik NF 8,5x31,5mm 1L+N+PE 16A KNB16CF2 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba gniazd CEE (IEC 60309) | 0 |
| Prąd znamionowy dla AC 50 Hz | 16 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Numer RAL | 9001 |
| Długość | 50 m |
| Kolor | Biały |
| Liczba biegunów | 4 |
| Liczba gniazd CEE | 0 |
| Liczba gniazd NEMA | 0 |
| Liczba innych gniazd | 0 |
| Liczba przewodów (bez uziemienia) | 4 |
| Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz | 230 - 500 V |
| Rodzaj gniazda | Inne |
| Rodzaj odpływu | Wejście kablowe |
| Rodzaj zabezpieczenia | Bezpiecznik cylindryczny |
| Szerokość | 72 mm |
| Wybór fazy | tak |
| Wysokość | 172 mm |
| Z blokadą | tak |
Pliki do pobrania
KNB16CF2_document -
m/download/17925899/knb16cf2-document.pdf [95.60 kB]
AAV19013-07 -
m/download/17791944/aav19013-07.pdf [385.91 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22000257/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Canalis KN kaseta odpływowa bezpiecznik NF 8,5x31,5mm 1L+N+PE 16A KNB16CF2 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135