Canalis KN kaseta odpływowa bezpiecznik NF 8,5x31,5mm 1L+N+PE 16A KNB16CF2 SCHNEIDER
Canalis KN kaseta odpływowa bezpiecznik NF 8,5x31,5mm 1L+N+PE 16A KNB16CF2 SCHNEIDER (KNB16CF2)
Do ulubionych
Opis produktu: Canalis KN kaseta odpływowa bezpiecznik NF 8,5x31,5mm 1L+N+PE 16A KNB16CF2 SCHNEIDER
Canalis — kaseta odpływowa dla bezpiecznika NF — 8,5x31,5mm — 16A — L+N+PE. rodzina produktów: Canalis - nazwa produktu: KN - typ bezpiecznika: cylindryczny - aM - 0...16 A - 8,5 x 31,5 mm - zgodny z NF, cylindryczny - gG - 0...16 A - 8,5 x 31,5 mm - zgod
Parametry techniczne: Canalis KN kaseta odpływowa bezpiecznik NF 8,5x31,5mm 1L+N+PE 16A KNB16CF2 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Liczba gniazd CEE (IEC 60309) 0
Prąd znamionowy dla AC 50 Hz 16 A
Stopień ochrony (IP) IP55
Numer RAL 9001
Długość 50 m
Kolor Biały
Liczba biegunów 4
Liczba gniazd CEE 0
Liczba gniazd NEMA 0
Liczba innych gniazd 0
Liczba przewodów (bez uziemienia) 4
Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz 230 - 500 V
Rodzaj gniazda Inne
Rodzaj odpływu Wejście kablowe
Rodzaj zabezpieczenia Bezpiecznik cylindryczny
Szerokość 72 mm
Wybór fazy tak
Wysokość 172 mm
Z blokadą tak
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Canalis KN kaseta odpływowa bezpiecznik NF 8,5x31,5mm 1L+N+PE 16A KNB16CF2 SCHNEIDER