Canalis KB kaseta odpływowa z bezpiecznikiem 8.5x31.5 gniazdo zasilania NF 16A KBC16DCP1 SCHNEIDER
Canalis KB kaseta odpływowa z bezpiecznikiem 8.5x31.5 gniazdo zasilania NF 16A KBC16DCP1 SCHNEIDER (KBC16DCP1)
Do ulubionych
Opis produktu: Canalis KB kaseta odpływowa z bezpiecznikiem 8.5x31.5 gniazdo zasilania NF 16A KBC16DCP1 SCHNEIDER
Canalis, kaseta odpływowa dla bezpieczników NF — 8,5x31,5 — 16A — gniazdo NF. rodzina produktów: Canalis - kompatybilność produktu: KBA, KBB, KDP. Zalety: - System modułowy i gotowy na rozbudowę, Szybki i prosty montaż, Elastyczność: możliwość instalacji
Parametry techniczne: Canalis KB kaseta odpływowa z bezpiecznikiem 8.5x31.5 gniazdo zasilania NF 16A KBC16DCP1 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Liczba gniazd CEE (IEC 60309) 1
Prąd znamionowy dla AC 50 Hz 16 A
Stopień ochrony (IP) IP55
Numer RAL 7035
Długość 160 mm
Kolor Szary
Liczba biegunów 3
Liczba gniazd CEE 1
Liczba gniazd NEMA 0
Liczba innych gniazd 1
Liczba przewodów (bez uziemienia) 2
Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz 230 - 400 V
Rodzaj gniazda Gniazdo wtykowe ze stykiem ochronnym 16 A
Rodzaj odpływu Gniazdo
Rodzaj zabezpieczenia Bezpiecznik cylindryczny
Szerokość 53 mm
Wybór fazy tak
Wysokość 68 mm
Z blokadą tak
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Canalis KB kaseta odpływowa z bezpiecznikiem 8.5x31.5 gniazdo zasilania NF 16A KBC16DCP1 SCHNEIDER