Polecane
Cena: |
41,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
41,89 |
zł netto |
Cena: |
51,53 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
51,53 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Canalis KB kaseta odpływowa L1+N+PE kabel 0,8m 10A KBC10DCS101 SCHNEIDER
Canalis, kaseta odpływowa, 10A, stała polaryzacja, okablowana, faza 1+N. rodzina produktów: Canalis - opis skrócony: KBC - kompatybilność produktu: KBA, KBB, KDP. Zalety: - System modułowy i gotowy na rozbudowę, Szybki i prosty montaż, Elastyczność: możli
Parametry techniczne: Canalis KB kaseta odpływowa L1+N+PE kabel 0,8m 10A KBC10DCS101 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba gniazd CEE (IEC 60309) | 0 |
| Prąd znamionowy dla AC 50 Hz | 10 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Numer RAL | 9001 |
| Długość | 55 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba gniazd CEE | 0 |
| Liczba gniazd NEMA | 0 |
| Liczba innych gniazd | 0 |
| Liczba przewodów (bez uziemienia) | 2 |
| Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz | 230 - 400 V |
| Rodzaj gniazda | Inne |
| Rodzaj odpływu | Gniazdo |
| Rodzaj zabezpieczenia | Brak |
| Szerokość | 12.5 mm |
| Wybór fazy | tak |
| Wysokość | 42 mm |
| Z blokadą | nie |
Pliki do pobrania
download -
m/download/17791905/download.zip [225.53 kB]
download -
m/download/17791906/download.zip [501.14 kB]
KBC10DCS101_document -
m/download/17925933/kbc10dcs101-document.pdf [58.55 kB]
AAV20520-08 -
m/download/17791904/aav20520-08.pdf [470.07 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22000194/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP061102EN -
m/download/17791903/envpep061102en.pdf [323.44 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Canalis KB kaseta odpływowa L1+N+PE kabel 0,8m 10A KBC10DCS101 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135