Canalis KB kaseta odpływowa L1+N+PE kabel 0,8m 10A KBC10DCS101 SCHNEIDER
Canalis KB kaseta odpływowa L1+N+PE kabel 0,8m 10A KBC10DCS101 SCHNEIDER (KBC10DCS101)
Do ulubionych
Opis produktu: Canalis KB kaseta odpływowa L1+N+PE kabel 0,8m 10A KBC10DCS101 SCHNEIDER
Canalis, kaseta odpływowa, 10A, stała polaryzacja, okablowana, faza 1+N. rodzina produktów: Canalis - opis skrócony: KBC - kompatybilność produktu: KBA, KBB, KDP. Zalety: - System modułowy i gotowy na rozbudowę, Szybki i prosty montaż, Elastyczność: możli
Parametry techniczne: Canalis KB kaseta odpływowa L1+N+PE kabel 0,8m 10A KBC10DCS101 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Liczba gniazd CEE (IEC 60309) 0
Prąd znamionowy dla AC 50 Hz 10 A
Stopień ochrony (IP) IP55
Numer RAL 9001
Długość 55 mm
Liczba przewodów (bez uziemienia) 2
Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz 230 - 400 V
Rodzaj zabezpieczenia Brak
Szerokość 12.5 mm
Wybór fazy tak
Wysokość 42 mm
Z blokadą nie
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Canalis KB kaseta odpływowa L1+N+PE kabel 0,8m 10A KBC10DCS101 SCHNEIDER