Canalis KB kaseta odpływowa 3L+N+PE 10A KBC10DCB40 SCHNEIDER
Canalis KB kaseta odpływowa 3L+N+PE 10A KBC10DCB40 SCHNEIDER (KBC10DCB40)
Do ulubionych
Opis produktu: Canalis KB kaseta odpływowa 3L+N+PE 10A KBC10DCB40 SCHNEIDER
Canalis, kaseta odpływowa, 10A, wybór fazy, 3f+N+PE. rodzina produktów: Canalis - opis skrócony: KBC - kompatybilność produktu: KBA, KBB, KDP. Zalety: - System modułowy i gotowy na rozbudowę, Szybki i prosty montaż, Elastyczność: możliwość instalacji oświ
Parametry techniczne: Canalis KB kaseta odpływowa 3L+N+PE 10A KBC10DCB40 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Liczba gniazd CEE (IEC 60309) 0
Prąd znamionowy dla AC 50 Hz 10 A
Stopień ochrony (IP) IP55
Numer RAL 9001
Długość 1000 mm
Kolor Biały
Liczba biegunów 5
Liczba gniazd CEE 0
Liczba gniazd NEMA 0
Liczba innych gniazd 0
Liczba przewodów (bez uziemienia) 4
Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz 230 - 400 V
Rodzaj gniazda Inne
Rodzaj odpływu Wejście kablowe
Rodzaj zabezpieczenia Brak
Szerokość 62 mm
Wybór fazy tak
Wysokość 60 mm
Z blokadą tak
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Canalis KB kaseta odpływowa 3L+N+PE 10A KBC10DCB40 SCHNEIDER