Polecane
Cena: |
616,04 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
612,34 |
zł netto |
Cena: |
757,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
753,18 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wyłącznik silnikowy 3P 11kW 25A (EVK) GV3L25 SCHNEIDER
Wyłącznik silnikowy GV3 bez wyzwalacza termicznego 25A, złącze Everlink BTR. Zakres: TeSys - opis skrócony: GV3L - typ produktu: wyłącznik - aplikacja wyłącznika: zabzpieczenie silnika - rodzaj sieci: AC - Kategoria użytkowania: AC-3 zgodnie z IEC 60947-4
Parametry techniczne: Wyłącznik silnikowy 3P 11kW 25A (EVK) GV3L25 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego | 350 - 350 A |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 230 V | 5.5 kW |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, AC | 100 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Budowa urządzenia | Kompletne urządzenie w obudowie |
| Czułość na zanik fazy | tak |
| Głębokość | 136 mm |
| Liczba biegunów | 3 |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Pokrętło |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Sposób wyzwalania | Magnetyczny |
| Szerokość | 55 mm |
| Wysokość | 132 mm |
| Z zabezpieczeniem termicznym | nie |
| Ze zintegrowanym stykiem pomocniczym | nie |
| Ze zintegrowanym wyzwalaczem podnapięciowym | nie |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V | 11 kW |
| Znamionowe napięcie pracy | 690 - 690 V |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 25 A |
Pliki do pobrania
GV3L25_document -
m/download/17940207/gv3l25-document.pdf [92.55 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21999072/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
EU_DoC_GV3L_SC16041105E -
m/download/17837605/eu-doc-gv3l-sc16041105e.pdf [482.58 kB]
ENVPEP060901EN_V5 -
m/download/17837603/envpep060901en-v5.pdf [616.96 kB]
ENVEOLI060901EN_V5 -
m/download/17837604/enveoli060901en-v5.pdf [536.94 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik silnikowy 3P 11kW 25A (EVK) GV3L25 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135