Polecane
Cena: |
153,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
153,46 |
zł netto |
Cena: |
188,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
188,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wyłącznik silnikowy GV2ME napęd przyciskowy 1-1,6A GV2ME06 SCHNEIDER
GV2ME06 jest wyłącznikiem silnikowym z serii TeSys firmy Schneider Electric. Zapewnia zabezpieczenie zwarciowe i przeciążeniowe dla silników od 0,35-0,55kW (1-1,6A) przy 400V i zdolność zwarciową Icu 100kA. Umożliwia sterowanie silnikiem (załączanie/wyłączanie) za pomocą przycisków. Wyłącznik jest wyposażony w blokadę położenia przycisku w pozycji OFF.
Parametry techniczne: Wyłącznik silnikowy GV2ME napęd przyciskowy 1-1,6A GV2ME06 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego | 1 - 1.6 A |
| Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego | 22.5 - 22.5 A |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 230 V | 0.25 kW |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, AC | 100 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Budowa urządzenia | Kompletne urządzenie w obudowie |
| Czułość na zanik fazy | tak |
| Głębokość | 78.2 mm |
| Liczba biegunów | 3 |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Przycisk |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Sposób wyzwalania | Termomagnetyczny |
| Szerokość | 45 mm |
| Wysokość | 89 mm |
| Z zabezpieczeniem termicznym | tak |
| Ze zintegrowanym stykiem pomocniczym | nie |
| Ze zintegrowanym wyzwalaczem podnapięciowym | nie |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V | 0.55 kW |
| Znamionowe napięcie pracy | 230 - 690 V |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 1.6 A |
Pliki do pobrania
GV2ME06_document -
m/download/17940145/gv2me06-document.pdf [90.97 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21998988/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
PP_EU_Doc_SC16041104H_GV2ME_GV2RT_GV2P_GV2L_GV2LE.docx -
m/download/17837500/pp-eu-doc-sc16041104h-gv2me-gv2rt-gv2p-gv2l-gv2le-docx.pdf [533.19 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik silnikowy GV2ME napęd przyciskowy 1-1,6A GV2ME06 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135