Polecane
Cena: |
193,38 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
192,21 |
zł netto |
Cena: |
237,86 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
236,42 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wyłącznik silnikowy 3P 4kW 10A GV2LE14 SCHNEIDER
Wyłącznik silnikowy bez zabezp. przeciąż. z dźwignią, 10A, zaciski śrubowe. Zakres: TeSys - opis skrócony: GV2LE - typ produktu: wyłącznik - aplikacja wyłącznika: zabzpieczenie silnika - rodzaj sieci: AC - Kategoria użytkowania: AC-3 zgodnie z IEC 60947-4
Parametry techniczne: Wyłącznik silnikowy 3P 4kW 10A GV2LE14 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego | 138 - 138 A |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 230 V | 2.2 kW |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, AC | 100 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Budowa urządzenia | Kompletne urządzenie w obudowie |
| Czułość na zanik fazy | tak |
| Głębokość | 78.5 mm |
| Liczba biegunów | 3 |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Dźwignia |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Sposób wyzwalania | Magnetyczny |
| Szerokość | 45 mm |
| Wysokość | 89 mm |
| Z zabezpieczeniem termicznym | nie |
| Ze zintegrowanym stykiem pomocniczym | nie |
| Ze zintegrowanym wyzwalaczem podnapięciowym | nie |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V | 4 kW |
| Znamionowe napięcie pracy | 690 - 690 V |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 10 A |
Pliki do pobrania
GV2LE14_document -
m/download/17940116/gv2le14-document.pdf [128.65 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21998958/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
PP_EU_Doc_SC16041104H_GV2ME_GV2RT_GV2P_GV2L_GV2LE.docx -
m/download/17837481/pp-eu-doc-sc16041104h-gv2me-gv2rt-gv2p-gv2l-gv2le-docx.pdf [533.19 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik silnikowy 3P 4kW 10A GV2LE14 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135