Polecane
Cena: |
197,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
196,60 |
zł netto |
Cena: |
243,29 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
241,82 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wyłącznik silnikowy bez zabezp. przeciąż. z pokrętłem 0,63A zaciski śrubowe GV2L04 SCHNEIDER
Wyłącznik silnikowy bez zabezp. przeciąż. z pokrętłem, 0,63A, zaciski śrubowe. Zakres: TeSys - opis skrócony: GV2L - typ produktu: wyłącznik - aplikacja wyłącznika: zabzpieczenie silnika - rodzaj sieci: AC - Kategoria użytkowania: AC-3 zgodnie z IEC 60947
Parametry techniczne: Wyłącznik silnikowy bez zabezp. przeciąż. z pokrętłem 0,63A zaciski śrubowe GV2L04 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego | 8 - 8 A |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 230 V | 0.09 kW |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, AC | 100 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Budowa urządzenia | Kompletne urządzenie w obudowie |
| Czułość na zanik fazy | tak |
| Głębokość | 97 mm |
| Liczba biegunów | 3 |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Pokrętło |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Sposób wyzwalania | Magnetyczny |
| Szerokość | 45 mm |
| Wysokość | 89 mm |
| Z zabezpieczeniem termicznym | nie |
| Ze zintegrowanym stykiem pomocniczym | nie |
| Ze zintegrowanym wyzwalaczem podnapięciowym | nie |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V | 0.18 kW |
| Znamionowe napięcie pracy | 690 - 690 V |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 0.63 A |
Pliki do pobrania
GV2L04_document -
m/download/17940093/gv2l04-document.pdf [89.64 kB]
1389346_01A55 -
m/download/17837433/1389346-01a55.pdf [501.75 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21998940/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
PP_EU_Doc_SC16041104H_GV2ME_GV2RT_GV2P_GV2L_GV2LE.docx -
m/download/17837432/pp-eu-doc-sc16041104h-gv2me-gv2rt-gv2p-gv2l-gv2le-docx.pdf [533.19 kB]
ENVPEP2211002_V2_4 (1) -
m/download/17837430/envpep2211002-v2-4-1.pdf [692.53 kB]
ENVEOLI2211002_V2_3 (1) -
m/download/17837431/enveoli2211002-v2-3-1.pdf [558.83 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik silnikowy bez zabezp. przeciąż. z pokrętłem 0,63A zaciski śrubowe GV2L04 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135