Polecane
Cena: |
16,04 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,04 |
zł netto |
Cena: |
19,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,73 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Bezpiecznik GG cylindryczny 10x38mm 16A 500VAC DF2CN16 SCHNEIDER
Wkładka bezpiecznikowa NFC do rozłączników bezpiecznikowych TeSys GS. Jest to wkładka topikowa gG chroniąca przed przeciążeniami termicznymi i przetężeniami magnetycznymi, stosowana w standardowych zastosowaniach. Prąd znamionowy wynosi 16 A, a maksymalne napięcie znamionowe to 500 VAC. Jest to bezpiecznik cylindryczny (typu NFC) o wymiarach 10mm x 38mm. Nie ma wybijaka, który wskazywałby przepalenie bezpiecznika. Produkt sprzedawany w zestawie po 10 sztuk.Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Parametry techniczne: Bezpiecznik GG cylindryczny 10x38mm 16A 500VAC DF2CN16 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Charakterystyka | gL/gG (ochrona instalacji elektroenergetycznych przed skutk. zwarć i przeciążeń) |
| Charakterystyka wyzwalania | Inne |
| Model | Bezpiecznik ceramiczny |
| Napięcie znamionowe | 500 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rozmiar | 10x38 mm |
| Strata mocy przy prądzie znamionowym | 1.9 W |
| Zakres częstotliwości pracy | 50 - 60 Hz |
| Zdolność łączeniowa | 120 kA |
Pliki do pobrania
DF2CN16_document -
m/download/17926900/df2cn16-document.pdf [70.29 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21997899/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP2010021EN -
m/download/17793536/envpep2010021en.pdf [340.12 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Bezpiecznik GG cylindryczny 10x38mm 16A 500VAC DF2CN16 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135