Softstart Układ łagodnego rozruchu Altistart 01 - ATS01 3F 110/480VAC 50/60Hz 1.1kW 3A IP20 ATS01N103FT SCHNEIDER
Softstart Układ łagodnego rozruchu Altistart 01 - ATS01 3F 110/480VAC 50/60Hz 1.1kW 3A IP20 ATS01N103FT SCHNEIDER (ATS01N103FT)
Do ulubionych
Opis produktu: Softstart Układ łagodnego rozruchu Altistart 01 - ATS01 3F 110/480VAC 50/60Hz 1.1kW 3A IP20 ATS01N103FT SCHNEIDER
    Ten softstart Altistart 01 jest montowany na szynie DIN i może zasilać jedno- lub trójfazowe silniki asynchroniczne o prądzie znamionowym do 3A. Altistart 01 może być stosowany dla silnika o mocy znamionowej do 1,1kW lub 1,5 KM dla 3-fazowego (110V do 480V AC) i do 0,37kW dla jednofazowego (110V do 230V AC). Ten softstart montowany na szynie DIN został zaprojektowany, aby umożliwić płynny start prostych maszyn, takich jak przenośniki, taśmy transportowe, pompy, wentylatory, kompresory, automatyczne drzwi i bramy, małe dźwigi i maszyny napędzane pasem. Jego szerokość wynosi 22,5mm, czyni go to jednym z najmniejszych softstartów na rynku, można go zainstalować niemal wszędzie. Posiada zintegrowany bypass, redukuje to szumy i zmniejsza rozpraszanie ciepła. Prosta konfiguracja z tylko 2 ustawieniami: możliwa do skonfigurowania przez osoby nie będące specjalistami. Zapewnia płynny rozruch maszyn, unikając naprężeń mechanicznych i przedłużając ich żywotność.
Parametry techniczne: Softstart Układ łagodnego rozruchu Altistart 01 - ATS01 3F 110/480VAC 50/60Hz 1.1kW 3A IP20 ATS01N103FT SCHNEIDER
Parametr Wartość
Znamionowa moc silnika trójfazowego, podłączenie standardowe, przy 230 V 0.55 kW
Znamionowa moc silnika trójfazowego, podłączenie standardowe, przy 400 V 1.1 kW
Znamionowa temperatura otoczenia 40 °C
Znamionowy prąd pracy Ie przy temperaturze otoczenia 40 °C 3 A
Stopień ochrony (IP) IP20
Funkcja Pojedynczy kierunek obrotu
Klasa wyzwalania Inne
Regulacja momentu obrotowego nie
Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
Wbudowane zabezpieczenie przeciążeniowe silnika nie
Wbudowany stycznik (Bypass) tak
Z wyświetlaczem nie
Znamionowe napięcie pracy Ue 110 - 480 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 110 - 240 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 110 - 240 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24 V
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Softstart Układ łagodnego rozruchu Altistart 01 - ATS01 3F 110/480VAC 50/60Hz 1.1kW 3A IP20 ATS01N103FT SCHNEIDER