Polecane
Cena: |
90,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
90,50 |
zł netto |
Cena: |
111,31 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
111,31 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oznaczniki gniazdo wtykowe do AK5 32A 3P L=250mm AK5PC33 SCHNEIDER
Gniazdo usuwalne AK5, 3-bieg.. Zakres: Linergy - nazwa produktu: LE - typ produktu: wyjście wtykowe - liczba biegunów: 3P - przy aktywacji I2t: 200 000 A2s - liczba punktów: 2 - długość przewodu: 0.25 m - liczba na zestaw: zestaw 6 szt.. Zalety: .. Zastos
Parametry techniczne: Oznaczniki gniazdo wtykowe do AK5 32A 3P L=250mm AK5PC33 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba gniazd CEE (IEC 60309) | 0 |
| Prąd znamionowy dla AC 50 Hz | 32 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Numer RAL | 7021 |
| Długość | 36 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba gniazd CEE | 0 |
| Liczba gniazd NEMA | 0 |
| Liczba innych gniazd | 0 |
| Liczba przewodów (bez uziemienia) | 3 |
| Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz | 400 - 690 V |
| Rodzaj gniazda | Inne |
| Rodzaj odpływu | Kabel |
| Rodzaj zabezpieczenia | Brak |
| Szerokość | 38 mm |
| Wybór fazy | nie |
| Wysokość | 46 mm |
| Z blokadą | tak |
Pliki do pobrania
AK5PC33_document -
m/download/17931297/ak5pc33-document.pdf [71.36 kB]
1319378_01A55 -
m/download/17815769/1319378-01a55.pdf [203.17 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21993336/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP120206EN -
m/download/17815768/envpep120206en.pdf [269.03 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Oznaczniki gniazdo wtykowe do AK5 32A 3P L=250mm AK5PC33 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135