Oznaczniki gniazdo wtykowe do AK5 32A 1P+N L=1000mm AK5PC32L SCHNEIDER
Oznaczniki gniazdo wtykowe do AK5 32A 1P+N L=1000mm AK5PC32L SCHNEIDER (AK5PC32L)
Do ulubionych
Opis produktu: Oznaczniki gniazdo wtykowe do AK5 32A 1P+N L=1000mm AK5PC32L SCHNEIDER
Parametry techniczne: Oznaczniki gniazdo wtykowe do AK5 32A 1P+N L=1000mm AK5PC32L SCHNEIDER
Parametr Wartość
Liczba gniazd CEE (IEC 60309) 0
Prąd znamionowy dla AC 50 Hz 32 A
Stopień ochrony (IP) IP20
Numer RAL 7021
Długość 18 mm
Kolor Szary
Liczba biegunów 1
Liczba gniazd CEE 0
Liczba gniazd NEMA 0
Liczba innych gniazd 0
Liczba przewodów (bez uziemienia) 2
Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz 400 - 690 V
Rodzaj gniazda Inne
Rodzaj odpływu Kabel
Rodzaj zabezpieczenia Brak
Szerokość 38 mm
Wybór fazy nie
Wysokość 46 mm
Z blokadą tak
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Oznaczniki gniazdo wtykowe do AK5 32A 1P+N L=1000mm AK5PC32L SCHNEIDER