Polecane
Cena: |
418,47 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
405,72 |
zł netto |
Cena: |
514,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
499,04 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Phaseo separacyjny transformator napięcia wejście 230-400 V wyjście 1 x 115 V 160 VA ABL6TS16G SCHNEIDER
Transformator z pojedynczym uzwojeniem, 230...400 V, 1x115 V, 160 VA. rodzina produktów: Phaseo Optimum - moc znamionowa w VA: 160 VA - napięcie wejściowe: 230 V AC jednofazowy, zacisk(i): N-L1, 400 V AC faza do fazy, zacisk(i): L1-L2 - uzwojenie wtórne:
Parametry techniczne: Phaseo separacyjny transformator napięcia wejście 230-400 V wyjście 1 x 115 V 160 VA ABL6TS16G SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie pierwotne 1 | 230 - 400 V |
| Napięcie pierwotne 2 | 385 - 415 V |
| Napięcie wtórne 1 | 115 - 115 V |
| Znamionowa moc pozorna | 160 VA |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Do montażu PCB | nie |
| Głębokość | 81 mm |
| Klasa materiału izolacyjnego zgodnie z IEC 85 | B |
| Materiał żyły | Inne |
| Odporność na zwarcie | nie |
| Rdzeń toroidalny | nie |
| Szerokość | 106 mm |
| Wersja modułowa | nie |
| Wykonany jako autotransformator | nie |
| Wykonany jako transformator bezpieczeństwa | tak |
| Wykonany jako transformator separacyjny | tak |
| Wysokość | 109 mm |
| Względne napięcie zwarcia | 6.65 % |
Pliki do pobrania
ABL6TS16G_document -
m/download/17945951/abl6ts16g-document.pdf [148.66 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21993139/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
NHA3755120.02_DeclarationOfConformity_ABL6TSxxG_signed -
m/download/17851701/nha3755120-02-declarationofconformity-abl6tsxxg-signed.pdf [133.05 kB]
ENVPEP121202EN_V2 -
m/download/17851700/envpep121202en-v2.pdf [416.89 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Phaseo separacyjny transformator napięcia wejście 230-400 V wyjście 1 x 115 V 160 VA ABL6TS16G SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135