Polecane
Cena: |
1349,47 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 349,47 |
zł netto |
Cena: |
1659,85 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 659,85 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Modicon ABE7 miniaturowa podbaza dyskretne pasywne we/wy 16 wejść bezpieczniki Led izolator ABE7H16S43 SCHNEIDER
Podstawa bazowa pasywna wejsciowa 16-kanałów, 2 zaciski/kanał,LED. rodzina produktów: Advantys Telefast ABE7 - typ produktu: pasywna dyskretna podbaza we/wy - rodzaj pod-bazy: baza podrzędna wejścia - kanał dodatkowych informacji: 1 rozłacznik na kanał. Z
Parametry techniczne: Modicon ABE7 miniaturowa podbaza dyskretne pasywne we/wy 16 wejść bezpieczniki Led izolator ABE7H16S43 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość przewodu wstępnie zamontowanego | 0 m |
| Maksymalna obciążalność prądowa na sygnał we/wy | 0.125 A |
| Maksymalny prąd całkowity | 1.8 A |
| Średnica zewnętrzna przewodu dla dławnicy kablowej | 0 mm |
| Średnica złącza | 0 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP2X |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Gwint złącza czujnika / członu wykonawczego | Inne |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów | Brak |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Brak |
| Kolor obudowy | Szary |
| Konfigurowalna długość przewodu | tak |
| Liczba biegunów złączy czujnik/ człon wykonawczy | 16 |
| Liczba kanałów na złącze wtykowe | 16 |
| Liczba złączy wtykowych czujnik / człon wykonawczy | 1 |
| Maksymalna obciążalność prądowa na gniazdo | 1.8 A |
| Materiał elementu izolacyjnego | Inne |
| Materiał korpusu | Inne stopy miedzi |
| Materiał pokrycia styków | Inne |
| Materiał styków | Inne stopy miedzi |
| Możliwe użycie prowadnicy łańcuchowej | nie |
| Napięcie znamionowe | 24 V |
| Przyłącze dla czujników NPN | nie |
| Rodzaj wyprowadzeń dla połączeń czujnik / człon wykonawczy | Inne |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Szerokość | 206 mm |
| Wysokość | 70 mm |
| Z separacją galwaniczną | nie |
| Zakres napięcia pracy | 24 - 24 V |
| Zakres temperatur pracy | -5 - 60 °C |
| Ze wskaźnikiem LED | tak |
Pliki do pobrania
ABE7H16S43_document -
m/download/17925285/abe7h16s43-document.pdf [145.02 kB]
BBV49641_00 -
m/download/17790099/bbv49641-00.pdf [629.72 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21993071/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP121229EN_V3 -
m/download/17790097/envpep121229en-v3.pdf [350.18 kB]
ENVEOLI1212029EN_V3 -
m/download/17790098/enveoli1212029en-v3.pdf [442.11 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135