Polecane
Cena: |
39,49 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,49 |
zł netto |
Cena: |
48,57 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
48,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Gniazdo Pratika 20/25V 16A 2P IP44 82901 SCHNEIDER
Gniazdo przemysłowe, proste, 16A, 2p, 20...25 V AC, IP 45. rodzina produktów: PratiKa - typ produktu: gniazdo - opis skrócony: Gniazdo PratiKa - kategoria wtyczki, gniazda: niskie napięcie - liczba biegunów: 2P - rodzaj sieci: AC - standard wypustu: przem
Parametry techniczne: Gniazdo Pratika 20/25V 16A 2P IP44 82901 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Odstęp pomiędzy otworami w poziomie | 52 mm |
| Rozmiar kołnierza pionowy | 65 mm |
| Rozmiar kołnierza poziomy | 65 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Numer RAL | 7035 |
| Częstotliwość znamionowa | 50 - 60 Hz |
| Kierunek wprowadzenia kabla | Brak |
| Kierunek wprowadzenia wtyczki | Prosty |
| Kolor identyfikacyjny | Fioletowy |
| Liczba biegunów | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model wojskowy | nie |
| Napięcie zgodnie z EN 60309-2 | 20-25 V (50+60 Hz) fioletowe |
| Prąd znamionowy IEC | 16 A |
| Rodzaj połączenia | Zacisk śrubowy |
| Zakres napięcia znamionowego | 20 - 25 V |
Pliki do pobrania
82901_document -
m/download/17930879/82901-document.pdf [89.84 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21990941/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
FD18020601B_Pratika IP44 16-32A -
m/download/17815531/fd18020601b-pratika-ip44-16-32a.pdf [208.98 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Gniazdo Pratika 20/25V 16A 2P IP44 82901 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135