Polecane
Cena: |
217,96 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
217,96 |
zł netto |
Cena: |
268,09 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
268,09 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Gniazdo 3P+Z 125A IP67 480-500V 81697 SCHNEIDER
Gniazdo przemysłowe, proste, 3p+E, 125A, 480...500 V AC, IP 68. rodzina produktów: PratiKa - typ produktu: gniazdo - opis skrócony: Gniazdo PratiKa - kategoria wtyczki, gniazda: niskie napięcie - liczba biegunów: 3f + Z - rodzaj sieci: AC - standard wypus
Parametry techniczne: Gniazdo 3P+Z 125A IP67 480-500V 81697 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Odstęp pomiędzy otworami w poziomie | 90 mm |
| Rozmiar kołnierza pionowy | 114 mm |
| Rozmiar kołnierza poziomy | 110 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
| Numer RAL | 7035 |
| Częstotliwość znamionowa | 50 - 60 Hz |
| Kierunek wprowadzenia kabla | Brak |
| Kierunek wprowadzenia wtyczki | Prosty |
| Kolor identyfikacyjny | Czarny |
| Liczba biegunów | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model wojskowy | nie |
| Napięcie zgodnie z EN 60309-2 | 500 V (50+60 Hz) czarne |
| Prąd znamionowy IEC | 125 A |
| Rodzaj połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wskaźnik położenia styku ochronnego | 7 h |
| Zakres napięcia znamionowego | 480 - 500 V |
Pliki do pobrania
81697_document -
m/download/17930950/81697-document.pdf [85.74 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21990922/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Gniazdo 3P+Z 125A IP67 480-500V 81697 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135