Polecane
Cena: |
7,53 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,53 |
zł netto |
Cena: |
9,26 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,26 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED PILA 10W=75W 1055lm 2700K barwa ciepła LED 75W A60 E27 WW FR 1CT/6 G3 Plastik matowy PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Typ A |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 10 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 108 mm |
| Kąt wiązki | 180 - 180 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 30000 |
| Moc lampy | 10 - 10 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 90 - 90 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Matowy |
| Skuteczność świetlna | 105 lm/W |
| Strumień świetlny | 1055 - 1055 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 - 2700 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.1246 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 1.14 |
| Współczynnik mocy | 0.54 |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 1055 lm |
Pliki do pobrania
25b83f16111d417989e1a9530014f995 -
m/download/19010352/25b83f16111d417989e1a9530014f995.webp [25.93 kB]
LEDbulb_60W_E27_840_CL_A60-DDT -
m/download/19010354/ledbulb-60w-e27-840-cl-a60-ddt.webp [2.60 kB]
fp929002306531-pss-pl_pl -
m/download/19010353/fp929002306531-pss-pl-pl.pdf [507.07 kB]
Label_422050_big_color -
m/download/19010356/label-422050-big-color.pdf [67.12 kB]
56e3b8cc5030441194f0adad018224db -
m/download/19010357/56e3b8cc5030441194f0adad018224db.pdf [344.72 kB]
LEDbulb_EU_10W_A60_E27_827_FR-IES -
m/download/19010355/ledbulb-eu-10w-a60-e27-827-fr-ies.ies [611 B] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135