Polecane
Cena: |
67,73 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
65,67 |
zł netto |
Cena: |
83,31 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
80,78 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Harmony XAP Pusta puszka montowana XAPE materiał izolowany bez otworów IP65 XAPE904 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Inne |
| Gatunek materiału obudowy | Inne |
| Głębokość | 82.5 mm |
| Kolor pokrywy obudowy | Czarny |
| Liczba pozycji sterowniczych | 0 |
| Rodzaj konstrukcji obudowy | Obudowa do montażu natablicowego |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Szerokość | 59 mm |
| Wysokość | 151 mm |
Pliki do pobrania
XAPE904_document -
m/download/17932213/xape904-document.pdf [91.43 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22015109/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UE-NVE6416800 -
m/download/17801936/ue-nve6416800.pdf [270.17 kB]
ENVPEP2111017EN -
m/download/17801935/envpep2111017en.pdf [312.13 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Harmony XAP Pusta puszka montowana XAPE materiał izolowany bez otworów IP65 XAPE904 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135