P-SOL-XUV(230V50/60HZ,240V50/60HZ) Wyzwalacz podnapięciowy zwłoczny 230VAC 157859 EATON
P-SOL-XUV(230V50/60HZ,240V50/60HZ) Wyzwalacz podnapięciowy zwłoczny 230VAC 157859 EATON (157859)
0 szt
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: P-SOL-XUV(230V50/60HZ,240V50/60HZ) Wyzwalacz podnapięciowy zwłoczny 230VAC 157859 EATON
P-SOL-XUVRD230V50H
PROGRAM DOSTAW
Asortyment
Akcesoria
Akcesoria
Wyzwalacz prądu roboczego i podnapięciowego
Asortyment
Obszar zastosowania
Budynki użytkowe
Budynki mieszkalne
Opis
z wewnętrznym opóźnieniem mostkowania krótkotrwałych przepięć i wahań napięcia
Diagram łączenia
121S018
Sposób podłączenia
Zaciski śrubowe
Stosowane do
PKZM0
PKZM4
PKZM0-T
PKM0
PKZM01
PKE
P-SOL
PKZ-SOL
Uwagi
Montaż po lewej stronie na wyłączniku silnikowym
Nie można łączyć z: wyzwalacz wzrostowy A‐PKZ0
DANE TECHNICZNE
Dane ogólne
Przekrój doprowadzeńDrut lub Linka, z tulejką
1 x (0,75 - 2,5)
2 x (0,75 - 2,5) mm2
Przekrój doprowadzeńDrut lub linka
1 x (18 - 14)
2 x (18 - 14) AWG
Główne tory prądowe
znamionowe napięcie pracy [Ue]
230 - 240 V AC
Napięcie przyciągania/opadania
Napięcie przyciągania [x Uc]
Pobór mocy
Napięcie przemienneMoc przyciągania [Przyciąganie]
3 VA
Napięcie przemienneMoc trzymania [Zatrzymanie]
3 VA
ŚWIADECTWO TYPU ZGODNIE Z IEC/EN 61439
Dane techniczne dla zaświadczenia rodzaju konstrukcji
Znamionowy prąd pracy do podania straty mocy [In]
0 A
Strata mocy na biegun, w zależności od prądu [Pvid]
0 W
Strata mocy elementu eksploatacyjnego, w zależności od prądu [Pvid]
0 W
Strata mocy statyczna, niezależnie od prądu [Pvs]
0.8 W
Zdolność oddawania straty mocy [Pve]
0 W
Robocza temperatura otoczenia min.
-25 °C
Robocza temperatura otoczenia maks.
+60 °C
Certyfikat konstrukcji IEC/EN 61439
10.2 Wytrzymałość materiałów i części10.2.2 Odporność na korozję
Wymagania odnośnie normy produktowej zostały spełnione.
10.2 Wytrzymałość materiałów i części10.2.3.1 Wytrzymałość cieplna powłoki
10.2 Wytrzymałość materiałów i części10.2.4 Wytrzymałość na działanie promieniowania UV
10.2 Wytrzymałość materiałów i części10.2.5 Podnoszenie
Nie dotyczy, ponieważ należy ocenić całą szafę sterowniczą.
10.2 Wytrzymałość materiałów i części10.2.6 Kontrola odporności na uderzenia
10.2 Wytrzymałość materiałów i części10.2.7 Napisy
10.3 Stopień ochrony powłok
10.4 Odstępy izolacyjne powietrzne i prądów pełzających
10.5 Ochrona przed porażeniem elektrycznym
10.6 Montaż elementów eksploatacyjnych
10.7 Wewnętrzne obwody prądowe i połączenia
Należy do zakresu odpowiedzialności wykonawcy szafy sterowniczej.
10.8 Przyłącza przewodów wchodzących z zewnątrz
10.9 Właściwości izolacji10.9.2 Wytrzymałość elektryczna o częstotliwości roboczej
10.9 Właściwości izolacji10.9.3 Odporność na napięcie udarowe
10.9 Właściwości izolacji10.9.4 Sprawdzanie powłok z materiału izolacyjnego