Serwosilnik SH3 140mm 27,8Nm multi złącze proste SH31403P12A1100 SCHNEIDER
Serwosilnik SH3 140mm 27,8Nm multi złącze proste SH31403P12A1100 SCHNEIDER (SH31403P12A1100)
Do ulubionych
Parametry techniczne: Serwosilnik SH3 140mm 27,8Nm multi złącze proste SH31403P12A1100 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Znamionowy moment obrotowy 27.8 Nm
Cecha przeciwwybuchowości Brak
Częstotliwość znamionowa 50 - 60 Hz
Krotność prądu rozruchowego 0
Liczba biegunów 1-biegunowy
Liczba faz 3
Łożysko Inne
Model Silnik trójfazowy synchroniczny
Moment krytyczny 0
Napięcie znamionowe 230 V
Rodzaj mocowania wału Inne
Rodzaj napięcia AC/DC
Zakres temperatur pracy 0 - 40 °C