Serwosilnik SH3 100mm 3,3Nm złącze proste SH31001P01A1100 SCHNEIDER
Serwosilnik SH3 100mm 3,3Nm złącze proste SH31001P01A1100 SCHNEIDER (SH31001P01A1100)
Do ulubionych
Parametry techniczne: Serwosilnik SH3 100mm 3,3Nm złącze proste SH31001P01A1100 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Znamionowy moment obrotowy 2.94 Nm
Stopień ochrony (IP) Inne
Materiał obudowy Inne
Cecha przeciwwybuchowości Brak
Częstotliwość znamionowa 50 - 60 Hz
Impregnacja metodą próżniowo-ciśnieniową (VPI) Inne
Klasa efektywności energetycznej silnika Inne
Klasa izolacji wg IEC Inne
Krotność momentu rozruchowego 0
Krotność prądu rozruchowego 0
Liczba biegunów 1-biegunowy
Liczba faz 3
Łożysko Inne
Model Silnik trójfazowy synchroniczny
Moment krytyczny 0
Napięcie znamionowe 230 V
Przeciążalność nie
Rodzaj budowy Inne
Rodzaj mocowania wału Inne
Rodzaj napięcia AC/DC
Rodzaj pracy Inne
System chłodzenia Inne
Współpraca z przemiennikiem częstotliwości nie
Z czujnikiem temperatury PTC nie
Z ochroną antykondensacyjną nie
Z rezystancyjnym czujnikiem temperatury (RTD) nie
Zakres temperatur pracy 0 - 40 °C