Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 65,68 zł brutto
Twoja cena 40,71 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 105,41 zł brutto
Twoja cena 65,36 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 225,09 zł brutto
Twoja cena 137,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 67,99 zł brutto
Twoja cena 55,29 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 96,92 zł brutto
Twoja cena 62,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 94,71 zł brutto
Twoja cena 74,51 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 130,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszykaCena: |
5,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,15 |
zł netto |
Cena: |
6,34 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,34 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
330 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
5154 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: ARIA Ramka pojedyncza kolor czarny metalik R-1U/33 OSPEL
Ramki do serii Aria są ramkami uniwersalnymi, umożliwiającymi montaż zarówno w pionie jak i poziomie.
Seria Aria to połączenie nowoczesnego wzornictwa i idealnych proporcji. Oryginalności produktom dodają wewnętrzne ramki ozdobne. Dzięki nim można wprowadzać delikatne akcenty kolorystyczne, personalizując osprzęt zgodnie ze swoimi upodobaniami. Podświetlenie łączników w serii Aria jest nie tylko praktyczne, ale i ciekawe stylistycznie. Otaczająca klawisze ramka daje atrakcyjny wizualnie efekt, a do wyboru mamy aż 7 kolorów podświetleń.
Opis serii
Parametry techniczne: ARIA Ramka pojedyncza kolor czarny metalik R-1U/33 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu montażowego | 60 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Odporność udarowa | IK03 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 9 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Srebro |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 1 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 1 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9006 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Inne |
| Szerokość | 82 mm |
| Szerokość wbudowania | 56 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 82 mm |
| Wysokość wbudowania | 56 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | tak |
Pliki do pobrania
pl -
m/download/23676765/pl.pdf [45.28 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co ARIA Ramka pojedyncza kolor czarny metalik R-1U/33 OSPEL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2559brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
26 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7917brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
23 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2361brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
44 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1434brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
116 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1338brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
231 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1323brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3440brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5667brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
15 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
29660brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
434brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2897brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
79 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7676brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
44 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2778brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3290brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
24 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6123brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
112 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt ARIA Ramka pojedyncza kolor czarny metalik R-1U/33 OSPEL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
316brutto |
|
457 SZT |
24h |
|
9476 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2805brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
243 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
786brutto |
|
220 SZT |
24h |
|
1172 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1968brutto |
|
93 SZT |
24h |
|
1988 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2075brutto |
|
245 SZT |
24h |
|
1986 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
939brutto |
|
62 SZT |
24h |
|
229 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2250brutto |
|
79 SZT |
24h |
|
744 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1362brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
684 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2047brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
213 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1026brutto |
|
183 SZT |
24h |
|
848 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13540brutto |
|
0 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2591brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135