Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 32,35 zł brutto
Twoja cena 20,71 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,28 zł brutto
Twoja cena 45,74 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 129,15 zł brutto
Twoja cena 102,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 232,47 zł brutto
Twoja cena 144,14 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 119,31 zł brutto
Twoja cena 93,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 78,60 zł brutto
Twoja cena 56,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 130,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,00 zł brutto
Twoja cena 23,60 zł brutto
Do koszykaCena: |
21,07 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,07 |
zł netto |
Cena: |
25,91 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,91 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis serii
Parametry techniczne: ARIA Gniazdo antenowe typu F podwójne kolor czarny metalik GPA-2UF/m/33 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do rozdzielni teleinformatycznej | nie |
| Do zasilania zdalnego | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 39 mm |
| Kolor | Czarny |
| Liczba gniazd | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 60 mm |
| Model | Gniazdo końcowe |
| Numer RAL (zbliżony) | 9005 |
| Pokrywa | Kompletna obudowa |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Tłumienie przelotowe dla 2150 MHz | 0 dB |
| Tłumienie przelotowe dla 860 MHz | 0 dB |
| Tłumienie wejściowe dla 2150 MHz | 0 dB |
| Tłumienie wejściowe dla 860 MHz | 0 dB |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
Pliki do pobrania
g_antenowe_f.pdf [2022-03-03 11:31, 871.85 kB]
g_antenowe_f.pdf [2022-03-03 11:31, 871.85 kB]
pl -
m/download/23676536/pl.pdf [84.60 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co ARIA Gniazdo antenowe typu F podwójne kolor czarny metalik GPA-2UF/m/33 OSPEL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1347brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
233 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1984brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
32 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2028brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1591brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1914brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
151 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1354brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7465brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
12 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2471brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
46 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2852brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4053brutto |
|
38 SZT |
24h |
|
424 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1559brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
21 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1377brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1771brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt ARIA Gniazdo antenowe typu F podwójne kolor czarny metalik GPA-2UF/m/33 OSPEL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1986brutto |
|
593 SZT |
24h |
|
1634 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1968brutto |
|
93 SZT |
24h |
|
1961 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1573brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
70 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1347brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
233 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
634brutto |
|
329 SZT |
24h |
|
5040 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2075brutto |
|
243 SZT |
24h |
|
1960 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
900brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
194 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
786brutto |
|
220 SZT |
24h |
|
1158 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2250brutto |
|
79 SZT |
24h |
|
737 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135