Polecane
Cena: |
18,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,93 |
zł netto |
Cena: |
23,28 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
23,28 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Złączka do płytek drukowanych dźwignia 6mm2 RM 10mm 4-bieg jasnoszary /30szt./ WAGO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość pinów | 4.5 mm |
| Kąt płyta drukowana / przewód | Inne |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor obudowy | Inne |
| Liczba połączeń elektrycznych | 4 |
| Liczba poziomów | 1 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Materiał powierzchni połączeniowej | Cyna |
| Napięcie znamionowe | 1000 V |
| Odstępy między złączami | 10 mm |
| Prąd znamionowy In | 41 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 0.5 - 6 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 0.5 - 6 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 0.5 - 6 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 0.5 - 6 mm² |
| Rodzaj banderolowania | Brak |
| Rodzaj połączenia PCB | Połączenie lutowane |
| Sposób mocowania | Lutowanie |
| Sposób mocowania PCB | Styk połączeniowy |
| Sposób podłączenia przewodu | Zacisk sprężynowy |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Typ ochronnika przepięciowego | III |
| Wysokość | 25.5 mm |
| Zakres temperatur pracy | -60 - 105 °C |
| Znamionowe napięcie udarowe | 8 kV |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
Produkty z tej samej kategorii co Złączka do płytek drukowanych dźwignia 6mm2 RM 10mm 4-bieg jasnoszary /30szt./ WAGO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135