Polecane
Cena: |
30,11 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,11 |
zł netto |
Cena: |
37,03 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,03 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: 3-przewodowa złączka zasilająca do elementów wykonawczych do elementów wykonawczych typu PNP z przyłączem PE pomarańczowa /15szt./ WAGO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Funkcja rozłączająca | nie |
| Głębokość | 54.4 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Kolor lampy | Inne |
| Liczba poziomów | 3 |
| Liczba zacisków na poziom | 2 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Możliwość mostkowania | tak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Prąd znamionowy In | 13.5 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 0.5 - 1.5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 0.14 - 1.5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 0.5 - 0.75 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 0.14 - 1 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Zacisk sprężynowy |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Zacisk sprężynowy |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość | 7 mm |
| Wewnętrzne piętra zmostkowane | tak |
| Włączenie diody LED | PNP |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Wymagana płytka zamykająca | tak |
| Wysokość | 81.1 mm |
| Z funkcją zasilania | tak |
| Z połączeniem ekranowanym | nie |
| Z połączeniem PE | tak |
| Zakres temperatur pracy | 105 - 105 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
Produkty z tej samej kategorii co 3-przewodowa złączka zasilająca do elementów wykonawczych do elementów wykonawczych typu PNP z przyłączem PE pomarańczowa /15szt./ WAGO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135