Polecane
Cena: |
1943,54 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 943,54 |
zł netto |
Cena: |
2390,56 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 390,56 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: IE-C5ED8UB-100 Miedziany kabel przesyłu danych 8960670000 WEIDMULLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezhalogenowy zgodnie z EN 60754-1/2 | tak |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia kabla po montażu (bez wibracji) | 80 - -40 °C |
| Materiał izolacji żyły | Poliuretan (PUR) |
| Niska emisja dymów zgodnie z IEC 61034-2 | tak |
| Olejoodporny (zgodnie z IEC 60811-404) | tak |
| Bezhalogenowy (zgodnie z EN 60754-1/2) | tak |
| Bezhalogenowy zgodnie z IEC 60754-2 | tak |
| Ciężar | 5420 kg/km |
| Do instalacji podziemnych | nie |
| Ekran na wiązkach | Folia + oplot |
| Ekran wspólny | Inne |
| Gatunek materiału powłoki zewnętrznej | Inne |
| Geometria kabla | Okrągły |
| Identyfikacja żył | Kolor |
| Kategoria | 5 |
| Klasa emisji dymu wg EN 13501-6 | Brak |
| Klasa żyły | Klasa 2 = wielodrutowa |
| Kolor powłoki/izolacji | Niebieski |
| Materiał powłoki zewnętrznej | Poliuretan (PUR) |
| Materiał wzmocnienia/zbrojenia | Inne |
| Materiał żyły | Miedź |
| Nierozprzestrzeniający płomienia | Zgodnie z IEC 60332-1-2 |
| Niska emisja dymów (zgodnie z EN 61034-2) | tak |
| Odporność na promieniowanie UV | tak |
| Olejoodporny (zgodnie z EN 60811-404) | tak |
| Pancerz | nie |
| Powłoka ochronna | Poliuretan (PUR) |
| Propagacja sygnału (NVP) | 65 % |
| Przybliżona średnica zewnętrzna | 6.8 mm |
| Rodzaj powierzchni żyły | Cynowanie |
| Rozmiar AWG | 26 |
| Struktura skrętki | Pary |
| Średnica żyły | 6.8 mm |
Produkty z tej samej kategorii co IE-C5ED8UB-100 Miedziany kabel przesyłu danych 8960670000 WEIDMULLER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135