Polecane
Cena: |
55,74 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
55,74 |
zł netto |
Cena: |
68,56 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
68,56 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER LU 10.16/08/90 3.2SN GY BX Zacisk płytki drukowanej, 10.16 mm, Liczba biegunów: 8, Kierunek odejścia przewodu: 90°, Przyłącze z jarzmem 1883450000 /20szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość pinów | 3.2 mm |
| Kąt płyta drukowana / przewód | 0°/180° (poziomo) |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor obudowy | Szary |
| Liczba połączeń elektrycznych | 8 |
| Liczba poziomów | 1 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Poliamid (PA) |
| Napięcie znamionowe | 690 V |
| Odstępy między złączami | 10.16 mm |
| Prąd znamionowy In | 76 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 16 - 0.5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 16 - 0.5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 2.5 - 10 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 16 - 6 mm² |
| Rodzaj banderolowania | Inne |
| Rodzaj połączenia PCB | Połączenie lutowane |
| Sposób mocowania | Lutowanie |
| Sposób mocowania PCB | Inne |
| Sposób podłączenia przewodu | Połączenie śrubowe |
| Stopień ochrony (IP), zamontowany | Inne |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Typ ochronnika przepięciowego | II |
| Wysokość | 31.7 mm |
| Zakres temperatur pracy | 120 - -50 °C |
| Znamionowe napięcie udarowe | 6 kV |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER LU 10.16/08/90 3.2SN GY BX Zacisk płytki drukowanej, 10.16 mm, Liczba biegunów: 8, Kierunek odejścia przewodu: 90°, Przyłącze z jarzmem 1883450000 /20szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135