Polecane
Cena: |
17,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,59 |
zł netto |
Cena: |
21,64 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,64 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER CLI C 1-9 GE/SW 140-159 2-PAG RL System kodowania kabli, 2.5 - 5 mm, 4.2 mm, Nadrukowane znaki: Liczby, PVC, miękkie, bez kadmu, żółty 1878260140 /1000szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 9 m |
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Inne |
| Nadruk | Cyfry |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj | Pogrubiony |
| Szerokość | 4.2 mm |
| Średnica kabla | 5 - 2.5 mm |
| Średnica żyły | 4 - 1.5 mm |
| Z polem tekstowym | nie |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER CLI C 1-9 GE/SW 140-159 2-PAG RL System kodowania kabli, 2.5 - 5 mm, 4.2 mm, Nadrukowane znaki: Liczby, PVC, miękkie, bez kadmu, żółty 1878260140 /1000szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135