WEIDMULLER ZPS 2.5/1AN/QV/16 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 16, Ciemnobeżowy 1866040000 /10szt./
WEIDMULLER ZPS 2.5/1AN/QV/16 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 16, Ciemnobeżowy 1866040000 /10szt./ (1866040000)
  • Producent: WEIDMÜLLER
  • Numer katalogowy: 1866040000
  • Kod kreskowy EAN: 4032248499342
  • Indeks/kod produktu: 717611
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER ZPS 2.5/1AN/QV/16 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 16, Ciemnobeżowy 1866040000 /10szt./
Rodzaj akcesorium/części Inne
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER ZPS 2.5/1AN/QV/16 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 16, Ciemnobeżowy 1866040000 /10szt./