WEIDMULLER ZPS 2.5/1AN/QV/6 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 6, Ciemnobeżowy 1865940000 /25szt./
WEIDMULLER ZPS 2.5/1AN/QV/6 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 6, Ciemnobeżowy 1865940000 /25szt./ (1865940000)
  • Producent: WEIDMÜLLER
  • Numer katalogowy: 1865940000
  • Kod kreskowy EAN: 4032248499274
  • Indeks/kod produktu: 717616
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER ZPS 2.5/1AN/QV/6 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 6, Ciemnobeżowy 1865940000 /25szt./
Rodzaj akcesorium/części Inne
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER ZPS 2.5/1AN/QV/6 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 6, Ciemnobeżowy 1865940000 /25szt./