WEIDMULLER ZPS 2.5/1AN/QV/1 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 1, Ciemnobeżowy 1861040000 /50szt./
WEIDMULLER ZPS 2.5/1AN/QV/1 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 1, Ciemnobeżowy 1861040000 /50szt./ (1861040000)
  • Producent: WEIDMÜLLER
  • Numer katalogowy: 1861040000
  • Kod kreskowy EAN: 4032248418435
  • Indeks/kod produktu: 717606
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Akcesoria do zacisków
Cena:
5,36
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
5,36
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER ZPS 2.5/1AN/QV/1 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 1, Ciemnobeżowy 1861040000 /50szt./
Parametr Wartość
Akcesorium tak
Część zamienna/zapasowa nie
Rodzaj akcesorium/części Inne
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER ZPS 2.5/1AN/QV/1 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 1, Ciemnobeżowy 1861040000 /50szt./