WEIDMULLER ZP 2.5/2AN/QV/9 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 9, Ciemnobeżowy 1815810000 /10szt./
WEIDMULLER ZP 2.5/2AN/QV/9 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 9, Ciemnobeżowy 1815810000 /10szt./ (1815810000)
  • Producent: WEIDMÜLLER
  • Numer katalogowy: 1815810000
  • Kod kreskowy EAN: 4032248370443
  • Indeks/kod produktu: 717556
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER ZP 2.5/2AN/QV/9 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 9, Ciemnobeżowy 1815810000 /10szt./
Rodzaj akcesorium/części Inne
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER ZP 2.5/2AN/QV/9 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 9, Ciemnobeżowy 1815810000 /10szt./