WEIDMULLER ZP 2.5/2AN/QV/7 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 7, Ciemnobeżowy 1815790000 /20szt./
WEIDMULLER ZP 2.5/2AN/QV/7 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 7, Ciemnobeżowy 1815790000 /20szt./ (1815790000)
  • Producent: WEIDMÜLLER
  • Numer katalogowy: 1815790000
  • Kod kreskowy EAN: 4032248370429
  • Indeks/kod produktu: 717554
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER ZP 2.5/2AN/QV/7 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 7, Ciemnobeżowy 1815790000 /20szt./
Rodzaj akcesorium/części Inne
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER ZP 2.5/2AN/QV/7 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 7, Ciemnobeżowy 1815790000 /20szt./