Polecane
Cena: |
56,57 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
56,57 |
zł netto |
Cena: |
69,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
69,58 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER SAIE-M12B-4-0.2U P9 .75 Wtyczka okrągła, wbudowana (z kablem), M12, Liczba biegunów: 4, 0.2 m, Dławnice kablowe: PG 9 1353780000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał obudowy | Cynk |
| Długość kabla | 200 mm |
| Gwint mocowania | M12 |
| Liczba biegunów | 4 |
| Liczba styków mocy | 4 |
| Liczba styków sterujących | 4 |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Powłoka obudowy | Inne |
| Prąd znamionowy In | 8 A |
| Rodzaj połączenia wtykowego, po stronie wewnętrznej | Żeński (gniazdo) |
| Rodzaj połączenia wtykowego, po stronie zewnętrznej | Żeński (gniazdo) |
| Sposób montażu | Montaż czołowy |
| Stopień ochrony (IP), zamontowany | IP67 |
| Z zaciskiem PE | nie |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER SAIE-M12B-4-0.2U P9 .75 Wtyczka okrągła, wbudowana (z kablem), M12, Liczba biegunów: 4, 0.2 m, Dławnice kablowe: PG 9 1353780000 /1szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135