Polecane
Cena: |
198,94 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
198,94 |
zł netto |
Cena: |
244,70 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
244,70 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: PMF-MM 36 Rozdzielnica podtynkowa multimedialna z drzwiami metalowymi 3 rzędy 3x12 modułów 107266 NOARK
Obudowy multimedialne PMF-MM są przeznaczone głównie do zastosowań domowych. Ich konstrukcja nadaje się do montażu podtynkowego. Podwójny system montażu pozwala na zastosowanie również do ścian pustych. Testowane rozżarzonym prętem w temperaturze 850°C. Regulowana wysokość przedniej ramy pozwala zrekompensować niedoskonałości powierzchni ściany. Obudowy dostępne są w wersjach od 1 do 5 rzędów. Stopień ochrony IP40 dla drzwi plastikowych i IP30 dla metalowych perforowanych drzwi, odporność na uderzenia mechaniczne IK06. Dostawa składa się z obudowy, metalowych perforowanych drzwi lub drzwi plastikowe, płyty montażowej, elementów do montażu i instrukcji.
Parametry techniczne: PMF-MM 36 Rozdzielnica podtynkowa multimedialna z drzwiami metalowymi 3 rzędy 3x12 modułów 107266 NOARK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Z otworem |
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Numer RAL | 9016 |
| Z płytą montażową | tak |
| Głębokość | 88 mm |
| Głębokość wbudowania | 88 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 3 |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Rodzaj drzwi | Pojedynczy |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Sposób montażu | Do ścian pustych |
| Szerokość | 346 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Z otworem |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wysokość | 592 mm |
| Z zamkiem | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
Produkty z tej samej kategorii co PMF-MM 36 Rozdzielnica podtynkowa multimedialna z drzwiami metalowymi 3 rzędy 3x12 modułów 107266 NOARK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135