Polecane
Cena: |
76,61 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
76,61 |
zł netto |
Cena: |
94,23 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
94,23 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: SAIL-VSA-M12G-1.0U Przewód zaworu (zmontowany) 9457130100 WEIDMULLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Dopuszczalna temperatura otoczenia kabla po montażu (bez wibracji) | 80 - -50 °C |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość kabla | 1 m |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia kabla podczas montażu | 80 - -25 °C |
| Ekranowany | nie |
| Kolor izolacji kabla | Czarny |
| Liczba biegunów | 3 |
| Materiał korpusu | CuZn |
| Materiał pokrycia styków | Cyna |
| Materiał styków | CuZn |
| Napięcie znamionowe | 24 V |
| Prąd znamionowy In | 4 A |
| Rodzaj materiału osłony przewodu | Poliuretan (PUR) |
| Rodzaj połączenia wtykowego, po stronie zewnętrznej | Męski (wtyk) |
| Rodzaj wtyku, w obudowie | Męski (wtyk) |
| Sposób prowadzenia przewodu, po stronie zewnętrznej | Prosty |
| Sposób prowadzenia przewodu, w obudowie | Prosty |
| Ze wskaźnikiem LED | tak |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135