Polecane
Cena: |
533,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
533,59 |
zł netto |
Cena: |
656,31 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
656,31 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: SAI-6-F 5P PUR 10M Pasywny rozdzielacz czujnik-siłownik (z przewodem) 9456620000 WEIDMULLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość przewodu wstępnie zamontowanego | 10 m |
| Maksymalna obciążalność prądowa na sygnał we/wy | 4 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP68 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Głębokość | 127 mm |
| Gwint złącza czujnika / członu wykonawczego | M12 |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów | Brak |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Brak |
| Kolor obudowy | Szary |
| Konfigurowalna długość przewodu | nie |
| Liczba biegunów złączy czujnik/ człon wykonawczy | 5 |
| Liczba kanałów na złącze wtykowe | 5 |
| Liczba złączy wtykowych czujnik / człon wykonawczy | 6 |
| Maksymalna obciążalność prądowa na gniazdo | 4 A |
| Materiał elementu izolacyjnego | PBT |
| Materiał korpusu | Inne stopy miedzi |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Materiał styków | Mosiądz |
| Możliwe użycie prowadnicy łańcuchowej | tak |
| Przyłącze dla czujników NPN | nie |
| Rodzaj wyprowadzeń dla połączeń czujnik / człon wykonawczy | Inne |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Szerokość | 60 mm |
| Wysokość | 25 mm |
| Z separacją galwaniczną | nie |
| Zakres napięcia pracy | 30 - 10 V |
| Zakres temperatur pracy | 80 - -20 °C |
| Ze wskaźnikiem LED | tak |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135