ACT20X-2HTI-2SAO-S Przetwornik temperatury 8965480000 WEIDMULLER
ACT20X-2HTI-2SAO-S Przetwornik temperatury 8965480000 WEIDMULLER (8965480000)
Do ulubionych
Parametry techniczne: ACT20X-2HTI-2SAO-S Przetwornik temperatury 8965480000 WEIDMULLER
Parametr Wartość
Ciężar 180 kg
Temperatura otoczenia 60 - -20 °C
Wbudowane funkcje konfiguracyjne nie
Wersja modułowa tak
Wyjście analogowe 0 mA ... 20 mA tak
Wyjście analogowe 0 V ... 10 V nie
Wyjście analogowe 0 V ... 2 V nie
Wyjście analogowe 0 V ... 5 V nie
Wyjście analogowe 2 V ... 10 V nie
Wyjście analogowe 4 mA ... 20 mA tak
Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC tak
Z wyjściem binarnym nie
Zakres pomiarowy -200 - 850 °C