Polecane
Cena: |
673,75 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
673,75 |
zł netto |
Cena: |
828,71 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
828,71 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: FBCON DP M12 TERM 24V Fieldbus, peryferia decentralne 8564330000 WEIDMULLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Certyfikat UL dla strefy zagrożenia wybuchem, grupa A (acetylen) | nie |
| Certyfikat UL dla strefy zagrożenia wybuchem, grupa B (wodór) | nie |
| Certyfikat UL dla strefy zagrożenia wybuchem, kategoria 1 | nie |
| Certyfikat UL dla strefy zagrożenia wybuchem, kategoria 2 | nie |
| Certyfikat UL dla strefy zagrożenia wybuchem, klasa I | tak |
| Certyfikat UL dla strefy zagrożenia wybuchem, klasa II | nie |
| Certyfikat UL dla strefy zagrożenia wybuchem, klasa III | nie |
| Liczba złączy sprzętowych CAN | 0 |
| Nadaje się do montażu na szynie montażowej | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Do układów bezpieczeństwa | nie |
| Głębokość | 34 mm |
| IO link master | nie |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów | Brak |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Brak |
| Liczba interfejsów sprzętowych bezprzewodowych | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych innych | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych równoległych | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-232 | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-422 | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-485 | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych szeregowych TTY | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych USB | 0 |
| Montaż ścienny / montaż bezpośredni | tak |
| Możliwość montażu na szynie | nie |
| Możliwy montaż panelowy | nie |
| Możliwy montaż stelażowy (rack) | nie |
| Napięcie zasilające dla AC 50 Hz | 0 V |
| Napięcie zasilające dla AC 60 Hz | 0 V |
| Napięcie zasilające dla DC | 24 - 24 V |
| Obsługa innych protokołów | nie |
| Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work | nie |
| Obsługa protokołu ASI | nie |
| Obsługa protokołu CAN | nie |
| Obsługa protokołu Data-Highway | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet Safety | nie |
| Obsługa protokołu EtherNet/IP | nie |
| Obsługa protokołu Foundation Fieldbus | tak |
| Obsługa protokołu INTERBUS | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS-Safety | nie |
| Obsługa protokołu KNX | nie |
| Obsługa protokołu LON | nie |
| Obsługa protokołu MODBUS | tak |
| Obsługa protokołu PROFIBUS | tak |
| Obsługa protokołu PROFINET CBA | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET IO | nie |
| Obsługa protokołu PROFIsafe | nie |
| Obsługa protokołu SafetyBUS p | nie |
| Obsługa protokołu SERCOS | nie |
| Obsługa protokołu SUCONET | nie |
| Obsługa protokołu TCP/IP | nie |
| Połączenie magistrali możliwe przez oddzielny łącznik | tak |
| Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 | Brak |
| Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 | Brak |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Standard komunikacji bezprzewodowej Bluetooth | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej GPRS | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej LTE | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej WLAN 802.11 | nie |
| Szerokość | 64 mm |
| Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ia) | nie |
| Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ib) | nie |
| Wysokość | 34 mm |
| Z separacją galwaniczną | nie |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135