Polecane
Cena: |
810,43 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
810,43 |
zł netto |
Cena: |
996,83 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
996,83 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: KLIPPON K31 M20ACSS EX Metalowa obudowa iskrobezpieczna, zamontowana 8000004215 WEIDMULLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba płyt dławnicowych | 0 |
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Do stref zagrożonych wybuchem gazu | 1, 2 |
| Do stref zagrożonych wybuchem pyłu | 21, 22 |
| Głębokość | 57 mm |
| Materiał | Aluminium |
| Szerokość | 175 mm |
| Wykończenie powierzchni | Stan surowy |
| Wysokość | 80 mm |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135