Polecane
Cena: |
30,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,20 |
zł netto |
Cena: |
37,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LUP 10.16/04/90 5.0SN BK BX Zacisk płytki drukowanej 2014090000 WEIDMULLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość pinów | 5 mm |
| Kąt płyta drukowana / przewód | 0°/180° (poziomo) |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba połączeń elektrycznych | 4 |
| Liczba poziomów | 1 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Poliamid (PA) |
| Napięcie znamionowe | 1000 V |
| Odstępy między złączami | 10.16 mm |
| Prąd znamionowy In | 72 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 16 - 0.5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 16 - 0.5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 2.5 - 10 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 16 - 6 mm² |
| Rodzaj banderolowania | Inne |
| Rodzaj połączenia PCB | Połączenie lutowane |
| Sposób mocowania | Lutowanie |
| Sposób mocowania PCB | Inne |
| Sposób podłączenia przewodu | Połączenie śrubowe |
| Stopień ochrony (IP), zamontowany | Inne |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Typ ochronnika przepięciowego | II |
| Wysokość | 36.5 mm |
| Zakres temperatur pracy | 120 - -50 °C |
| Znamionowe napięcie udarowe | 8 kV |
Produkty z tej samej kategorii co LUP 10.16/04/90 5.0SN BK BX Zacisk płytki drukowanej 2014090000 WEIDMULLER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135